175 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu biur Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 23:28

Od zaraz zatrudnimy Polaków do pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Oferta z Fredrikstad dla pracowników sprzątających bez doświadczenia. Od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– opróżnianie koszy na śmieci
– uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych
– mycie urządzeń kuchennych (wstawianie zmywarki)
– czyszczenie toalet
– wycieranie kurzu na meblach
– zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg
– itp.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź norweskim na poziomie komunikatywnym
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– dobry wzrok, spostrzegawczość
– wytrzymałość na długotrwały wysiłek
– uczciwość, odpowiedzialność, punktualność, niezawodność, zaangażowanie
– umiejętność prowadzenia samochodu oraz posiadanie prawa jazdy kat.B
– mile widziani są kandydaci mogący przyjechać własnym samochodem
– należy ukazać dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– zatrudnienie na pełny etat
– wsparcie w pierwszych dniach
– szkolenia wprowadzające
– w razie potrzeby możliwy kontakt z opiekunem

Aplikacja:
Na zgłoszenia w formie CV + zdjęcia czekamy pod adresem mailowym: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biur-norwegia-praca-dla-polakow-od-zaraz-fredrikstad-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 52256689a8adf112