do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni aut od zaraz bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:32

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Fredrikstad od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pf/028/15

Zadania:
– pracownik będzie dokładnie czyścić samochód w środku oraz polerować karoserie
– dodatkowymi zadaniami będzie: przeprowadzanie ozonowania, pranie tapicerek oraz auto detaling

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– możliwość pozostania w Norwegii na 3 miesiące
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– angielski na poziomie podstawowym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– szybkość wykonywania zadań
– wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:
– podpisanie norweskiej umowy na 3 miesiące
– praca jest zapewniona na czas określony
– dobre wynagrodzenie
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– najlepszym pracownikom oferujemy pracę na dłuższy okres
– strój roboczy jest zapewniony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania CV z klauzulą o możliwości przetwarzania Państwa danych w procesie rekrutacyjnym na maila: norwayworker@europe.com w temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny znajdujący się w ogłoszeniu.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 33755ce2d944fb2a

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni aut od zaraz bez języka Fredrikstad”

  1. witam serdecznie,zainteresowala mnie wasza oferta pracy,w razie co prosze o kontakt +48784473986

  2. Witam 3 ambitnych uczciwych chłopakow szuka pracy 😉 więcej pod nr 733076987

  3. Witam,jestem gotow podjac ta prace od zaraz,mam doswiadczenie w pracy na myjni prosze o kontakt501733203