do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu ubrań bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:53

Posiadamy od zaraz wolne stanowiska przy sortowaniu ubrań. Fizyczna praca w Norwegii, Bergen dla pracownika fizycznego bez znajomości języka norweskiego na wakacje 2015.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fnw/010/2015

Zadania:
– zadania polegają na ręcznym sortowaniu ubrań
– prace wykonywane przy taśmie produkcyjnej w odpowiednim stroju roboczym

Wymagania:
– przyzwyczajenie się do odpowiedniego tempa pracy
– szybkość, energiczność, spostrzegawczość
– możliwość podjęcia pracy na określony czas
– doświadczenie będzie atutem
– dobry wzrok
– sprawne dłonie
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– stanowisko do podjęcia od zaraz
– zatrudnienie do końca września
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę na pełny etat
– zapewniamy umowę na czas nieokreślony
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV (z dołączoną klauzulą o ochronie danych) napisane po angielsku na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sortowanie-odziezy-fizyczna-praca-w-norwegii-na-wakacje-2015-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 903557e05d37f9fa

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu ubrań bez języka Bergen”

  1. Mateusz Walczak na 17 czerwca 2015 @ 23:25

    Jestem zainteresowany pracą, prosze o kontakt.

  2. Szczepan Janik na 14 lipca 2015 @ 13:02

    Dzień dobry.
    Szukam pracy. W kazdej chwili moge ja podjac. Mam 23 lata i mieszkam w bergen od 2lat