162 NOK brutto na godz.

Dam fizyczną pracę w Norwegii od marca 2019 bez języka przy melioracji Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2019 18:39

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji. Zatrudnienie w Drammen aktualne od II połowy marca 2019 oraz bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę, a do tego atrakcyjna umowa.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162 NOK brutto na godz.

Start: od II połowy marca 2019.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca fizyczna przy melioracji, a także przy udrożnianiu rowów oraz przepustów;
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. wycinanie traw, usuwanie odpadów itp.

Wymagania:

  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • mile widziana jest znajomość j. angielskiego;
  • możliwość wzięcia ze sobą odpowiedniej odzieży do pracy;
  • sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • pracowitość i zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 NOK miesięcznie od osoby;
  • szkolenie pracownicze oraz pomoc w na miejscu przy różnych kwestiach;
  • umowę norweską na czas określony;
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Aplikować na to stanowisko należy poprzez stronę: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2019 Drammen”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-od-marca-2019-przy-melioracji-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 2055c741caf934a2

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od marca 2019 bez języka przy melioracji Drammen”

  1. Maxymilian na 10 marca 2019 @ 15:15

    Dzień dobry. Spełniam pana warunki i proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam Maksymilian

    Mój mail ursusex@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kintakt