158 NOK/h + zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad sortowanie paczek

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2016 03:57

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad przy sortowaniu paczek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: 158 NOK na godzinę pracy

Lokalizacja: Fredrikstad

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne sortowanie paczek przy taśmie produkcyjnej
  • obsługa linii
  • zabezpieczanie paczek które uległy uszkodzeniu i sporządzanie raportów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność, otwartość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie aktualne przebywanie w Norwegii
  • możliwość pozostawania po godzinach jeżeli będzie taka konieczność
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • pomoc przy formalnościach
  • oferujemy możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na czas trwania umowy
  • pracodawca zwraca koszty za przelot do Norwegii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z zaznaczeniem stanowiska: “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad” poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-fredrikstad-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sortowanie-paczek/

ID ogłoszenia: 816571177328b65f

7 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad sortowanie paczek”

  1. Bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Spełniam wszystkie warunki pracodawcy. Jestem osobą dyspozycyjną, bezkonfliktową, nie mam żadnych nałogów. Ukończyłem roczny kurs języka norweskiego w Polsce i deklaruję wolę jego doskonalenia w Norwegii. Proszę o odpowiedź.
    Zdzisław Z.

  2. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, aktualnie znajduje sie w Norwegii wiec dojazd nie stanowi dla mnie problemu. Jezyk angielski umiem w stopniu dobrym komunikatywnym oraz mam doswiadczenie pracy w sortowni. Moj numer kontaktowy – +47 96 88 6669

  3. Witam jestem zainteresowany oferta pracy na magazynach biegle mowie po angielsku i holendersku mam 33 lata i jestem dyspozycyjny od zaraz

  4. czy to jest oferta również dla par?

  5. witam poszukuje pilnie pracy bardzo płatnej prosze o kontakt

  6. Wspolnie z ojcem jestesmy zaiteresowani 730894896

  7. Mieszkam w Moss . Jestem zainteresowany tą pracą . Proszę o kontakt . Pozdrawiam