167 NOK/h brutto

Dam od zaraz fizyczną pracę w Norwegii dla par bez języka wykładanie towaru 2018 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2018 14:43

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka dla par. Zatrudnienie 2018 od zaraz w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja pracy: Oslo.

Stawka godzinowa: 167 NOK brutto.

Obowiązki pracownika:

  • towarowanie półek według wskazań;
  • kontrolowanie jakości produktów i ich dat ważności;
  • zmiana cen towarów w przypadku promocji;
  • przestawianie produktów;
  • inne konieczne zadania.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć do pracy w systemie zmianowym;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie zmianowe na 3 miesiące;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • dokładne przeszkolenie na początku;
  • satysfakcjonujące zarobki.

Aplikacje:
Zachęcamy do przesyłania aplikacji pod adres:

norway-worker@europe.com

Należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: nw/s09/18.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi przez nas pracownikami.

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-dla-par-w-sklepie-przy-wykladaniu-towarow-oslo/

ID ogłoszenia: 5475b9a445366501

1 odpowiedź na “Dam od zaraz fizyczną pracę w Norwegii dla par bez języka wykładanie towaru 2018 Oslo”

  1. Agnieszka Jędryszczak na 3 listopada 2018 @ 12:27

    Dziędobry jestem zainteresowana państwa ofertą .Obecnie pracuję w sklepie już prawie 10 lat więc wiem o co chodzi.Mieszkam w Radomiu.Lubię taka pracę