163,20 NOK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz odśnieżanie bez znajomości języka 2022 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 listopada 2021 19:14

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2021-2022 w Lillehammer przy odśnieżaniu bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym oraz maszynowym odśnieżaniem powierzonych mu powierzchni;
  • praca z wykorzystaniem łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność;
  • brak uzależnień;
  • sumienne i solidne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc;
  • norweską umowę na czas określony;
  • pełny etat;
  • gdy nie będzie opadów, pracownik zostanie oddelegowany do innych prac lub będzie otrzymywał pieniądze z ubezpieczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2021/2022. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/odsniezanie-od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-lillehammer-2021-2022/

ID ogłoszenia: 345619e754ddd6ab