158 NOK brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2019 19:35

Firma logistyczna z Fredrikstad szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek. Oferta bez znajomości języka dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy rozładowywaniu, załadowywaniu i sortowaniu przesyłek kurierskich;
  • praca przeważnie przy taśmociągu;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie procedur.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość, energiczność;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • brak nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę na 3 mc próbne, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • możliwość pracy w nadgodzinach, które są ekstra płatne.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem stanowiska:  „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6215d9dddac33fc9

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowany Państwa oferta proszę o kontakt.
    Mój Nr 516894130
    e-mail: aremic@op.pl
    Pozdrawiam.