do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 20:35

Chętnie zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek kurierskich. Ogłoszenie z Sarpsborga bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: lagermedarbeider39/2015

Zadania:
Wszystkie prace wykonywane są na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów na samochody dostawcze. Ponadto należy sortować paczki oraz przygotowywać je do wysyłki.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– zaradność, bystrość
– zdolności matematyczne
– umiejętność jasnego komunikowania się
– chęć pracowania na zmianę nocną
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość wyjazdu do Norwegii do zaraz
– przyjazd do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– pracę w godzinach nocnych
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– wprowadzenie w system działania firmy
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego koordynatora
– pomagamy znaleźć tanie zakwaterowanie
– zapoznanie z pracownikami
– pomoc w pierwszych dniach
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: lagermedarbeider39/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-przy-rozladunku-paczek-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 124564e1bcc4d8a0

5 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka Sarpsborg”

  1. Witam jestem doswiadczonym pracownikiem magazynowym
    Jestem zainteresowany praca w Norwegii
    Jestem elastyczny(nadgodziny,zmiany,nocki,swieta)
    Prosze o kontakt

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą na tym stanowisku. Prosze o kontakt mailowy. Dyspozycyjność w każdym calu, spełniam wszystkie wymagania. ;]

  3. Witam!
    Bardzo mnie interesuje ta oferta. Mieszkam w Norwegii dokładnie w Rygge. Przez kilka lat w Polsce pracowałam w Poczcie Polskiej na różnych stanowiskach. Między innymi doświadczenie z przesyłkami też mam. Jestem osobą uczciwą, sumienną i pracowitą.

    Proszę o kontakt

    Pozdrawiam

  4. Witam ponownie!
    Do swojego zgłoszenia nie dodałam nr tel.

    Proszę o kontakt +4740573406

    Pozdrawiam

  5. Witam,
    Jestem zainteresowany. Mogę podesłać Cv, język angielski komunikatywny +