158 NOK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2018 00:36

Chętnie zatrudnimy na magazynie z Fredrikstadu osoby bez znajomości języka. Fizyczna praca w Norwegii dostępna od zaraz przy sortowaniu przesyłek kurierskich.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 158 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca na magazynie logistycznym
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie przesyłek, dbanie o ich stan oraz spisywanie raportów o uszkodzeniach
  • pracownik będzie zajmował się także rozładunkiem i załadunkiem towarów

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja
  • zręczność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • opiekę konsultanta
  • szkolenia
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas pobytu
  • pracę z okresem na próbę oraz możliwością przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-paczek-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1215b1e82f299027

16 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez języka Fredrikstad”

  1. Witam jezeli ogloszenie jest aktualne jestem zainteresowany. 576253822 pozdrawiam . Mateusz

  2. Witam,zainteresowany 37lat

  3. jestem zainteresowany pracą od zaraz tel.kontaktowy 660-758-015

  4. Witam jestem zainteresowany ppsiadam orzeczenie o stopniu niepelnosprawnosci umiarkowany oraz uprawnienia na wózki widłowe kontakt 607658214

  5. Jestem zainteresowany prosze o kontakt 538358652

  6. Daria1990 na 4 lipca 2018 @ 16:27

    Dzień dobry,
    jestem zainteresowana ofertą pracy. Formularz kontaktowy nie działa dlatego przesyłam swój numer telefonu: 796 062 419 oraz adres mailowy: stanaszek.darunia@gmail.com
    Pozdrawiam, Daria Stanaszek

  7. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt 796-568-587.

  8. Prosze o kontakt

  9. posiadam numer personalny i konto w norweskim banku

  10. Witam i pozdrawiam. Zachowuję pełną dyspozycyjność do końca roku. Podejmę pracę przy sortowaniu ale nie tylko.
    Pozdrawiam W.K.

  11. Michał Plich na 1 sierpnia 2018 @ 19:37

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie, posiadam prawo jazdy kat.B. Znam biegle język angielski w mowie i piśmie, Proszę dzwonić pod 530750403 lub napisać do mnie na e-mail: michalplich100@gmail.com

  12. Witam.Jestem zainteresowana pracą.Proszę o odpowiedź na e-meil bądź na numer
    telefonu 46522124.
    Z góry bardzo dziękuję.

  13. Prosze o kontakt 606543071

  14. Jestem chętny i pilnie poszukuję pracy. Posiadam kursy na wózki widłowe jeśli będą przydatne.mój nr +491753604734

  15. Zainteresowany

  16. Witam z żoną jesteśmy zainteresowani nawet dzis