154,20 NOK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz w pralni przemysłowej bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:04

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii w Bergen w pralni przemysłowej. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnie zapewnionym na miejscu w pokojach dwuosobowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny w pralni przemysłowej.

Lokalizacja: Bergen

Wynagrodzenie: 154,20 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie prania, oznaczanie, włączanie urządzeń, prasowanie oraz pakowanie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i na 6 miesięcy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • nie jest wymagany język norweski, ale komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • szybkość;
  • zwinność;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3500 NOK miesięcznie w pokojach dwuosobowych ze wspólną kuchnią i łazienką;
  • norweską umowę o pracę;
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy przesłać na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/01/19.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-w-pralni-przemyslowej-bergen/

ID ogłoszenia: 7655c4a0ecf814f6

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz w pralni przemysłowej bez języka Bergen”

  1. Witam 2 studentów z dobrym Angieslkim , chetnych jest na podjecie pracy na dłuzszy czas , prosze o kontakt ( bo mail nie rozpoznaje adresu 🙁 ) pawestiller@gmail.com 516064143

  2. Jacek Topor na 28 stycznia 2019 @ 19:41

    Witam chętny do pracy .Kargal.96@wp.pl tel.662752887

  3. Witam.

    Jestes zainteresowany pracą.
    Proszę o kontakt.
    prosperpro@gmail.com
    607 351 350

    Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany owa praca gdyż, pracowałem już w Skandynawii. Posiadam certyfikaty z języka norweskiego, szwedzkiego i islandzkiego. Proszę o kontakt pod numer 603650818 lub na poczte elektroniczną.

    jordiska85@o2.pl