do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii, Oslo przy przeprowadzkach bez języka norweskiego

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2015 20:41

Poszukujemy pilnie pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo od zaraz przy przeprowadzkach. Zatrudnienie z językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca przy przeprowadzkach. Do zadań pracownika będzie należało demontowanie mebli oraz przenoszenie ich do samochodu. Na miejscu docelowym pracownik będzie rozładowywać i montować meble.

Wymagania:
– siła fizyczna
– chęć podjęcia danego stanowiska
– zdolność do porozumiewania się z innymi ludźmi
– staranne wykonywanie zadań
– dbanie o jakość swojej pracy
– godne reprezentowanie firmy
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie będzie mile widziane
– prawo jazdy kat.C będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zapewniamy jasne warunki zatrudnienia
– norweski system pracy
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– darmowy przejazd do Norwegii
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– przy stałym zatrudnieniu możliwość otrzymania podwyżki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z opisem własnej osoby i posiadanym doświadczeniem na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-przeprowadzkach-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 547554e3828ab2e2

8 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii, Oslo przy przeprowadzkach bez języka norweskiego”

  1. Sylwester J. 26 Lat na 10 maja 2015 @ 13:43

    Dzień dobry.
    2 osoby gotowe do podjęcia oferowanej pracy
    Kontakt: 501-988-068
    Nie mogę wysłać swojej aplikacji na podanego maila ( przychodzi wiadomość zwrotna o niedostarczeniu )

  2. Witam ,jestem zainteresowany przedstawiona oferta. Mam 24l jestem ambitny , pracowity , punktualny i sumienny. Pracowałem wczesniej w Anglii stad tez znam język angielski w dobrym stopniu , mam tez doświadczenie w pracach wykonczeniowych (wnętrz) dlatego tez montowanie mebli nie będzie dla mnie problemem. Prowadzenia zdrowy tryb życia uwielbiam sport dlatego tez jestem w dobrej kondycji fizycznej. Mieszkam w Oslo .
    E-mail : danielt14@ onet.pl
    Tel:40598831

  3. Witam

    Mam 21 lat, jestem po szkole ciesielskiej. Jestem solidny, punktualny, szybko sie uczę. Jestem bardzo chetny do pracy aczkolwiek po ukonczeniu szkoly zawodowej ciesielskiej nie znalazlem swojego zawodu prosze o rozpatrzenie prosby. email jasiek373@gmail.com

  4. Jestem zainteresowany pracą pracowałem w firmie meblarskiej niema dlamnie zadnego problemu poskładać meble ,jestem osobą zdrową silną i otwartą proszę o kontakt na maila lub tel fis1@op.pl 500692314

  5. Witam!
    Jestem zainteresowany tym stanowskiem wraz z kolegą. Jesteśmy punktualni, pełni energii i chęci do pracy. Chciałem wysłać CV pod wskazany adres e-mail, ale jest on chyba nieaktywny. Proszę o kontakt maciekurbaniak1997@gmail.com +48603577946

  6. Witam.Jestem zainteresowany pracą.Obecnie pracuje w firmie produkującej części do samochodów.Mam wykształcenie wyższe dobrą znajomość języka angielskiego.Jestem osobą na stanowisku lidera kontroli ostatecznej,Jestem sumienny i pracowity.Proszę o kontakt 663353375

  7. Witam jestem zainteresowany tą ofertą mam 33 lata pracą fizycznej się nie boje jestem bez nałogów szukam czegoś w norwegi bo mam zamiar zostać na stałe mam też doświadczenie 12 letnie w budowlance pozd. zden1982@gmail.com 733217141

  8. Daniel Hermann na 4 sierpnia 2015 @ 13:05

    Witam, od roku pracuję przy przeprowadzkach , mam 30 lat , bez nałogów, prawo jazdy od 12 lat (kat B i C). Wcześniej, a w zasadzie całe życie pracowałem fizycznie. Mój tel. 781640009, lub szermann@o2.pl. Pozdrawiam