162 NOK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy melioracji rowów bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2016 19:53

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków przy oczyszczaniu rowów. Zatrudnienie w Drammen od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Zarobki: 162 NOK na godzinę brutto

Start: od czerwca 2016

Zadania:

  • prace mające na celu przeczyszczenie kanałów, odmulenie oraz udrożnienie rowów
  • osoba zatrudniona będzie wykaszała trawy
  • jest to ciężka praca, wykonywana w rowach z wodą
  • konieczne jest dokładne sprzątanie dna kanałów

Wymagania:

  • bardzo doba kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • predyspozycje do pracy fizycznej
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość zabrania dobrej jakościowo nieprzemakalnej odzieży a także obuwia

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie norweskiej umowy
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • stałe wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • uniform służbowy
  • tanie zamieszkanie zorganizowane na miejscu, koszt miesięczny do uregulowania po stronie pracownika to 2500 NOK

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: “Norwegia praca fizyczna przy melioracji rowów od czerwca 2016, Drammen” na adres:

  • marek.piasecki78@gmail.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-drammen-przy-melioracji-rowow/

ID ogłoszenia: 542574338bd1ed77

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy melioracji rowów bez języka Drammen”

  1. wykonywałem podobne prace na terenie polski . mam spore doświadczenie w razie potrzeby firma z olsztyna może wystawić opinie jeśli będzie to wymagane

    • Dzien dobry jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem pracy prosze o kontakt por numer 519554879.

  2. Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy, proszę o kontakt.

  3. Jestem zainteresowany na dłuższy czas jezeli bedzie to mozliwe nr tel 731768283