do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy przeprowadzkach Oslo od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 17:38

Poszukujemy pracownika fizycznego bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo od zaraz przy przeprowadzkach. Zależy nam na pracownikach z komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– współpracowanie z grupą
– demontowanie mebli, znoszenie ich do samochodu
– pakowanie drobnych rzeczy i zabezpieczanie ich przez uszkodzeniem
– przewiezienie transportu do określonego celu
– rozładunek mebli i ich zamontowanie

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– możliwość noszenie ciężkich rzeczy
– zdolność do pracy w grupie
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba dobrze wychowana, kulturalna
– wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie przy tego typu zleceniach będzie mile widziane

Oferujemy:
– pracę w sprawdzonej firmie na 6 miesięcy
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: michal.korzybski@onet.eu w treści prosimy umieścić zakres umiejętności oraz posiadane doświadczenie.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-oslo-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 51155e6f49d6fc6f

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy przeprowadzkach Oslo od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany pańswa ogłoszeniem.Posiadam 8 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.Tel.660-119-212