do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy rozbiórce azbestu od zaraz bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2015 14:52

Zatrudnimy od zaraz 5 pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Bergen przy rozbiórce materiałów z azbestu. Pracodawca poszukuje jedynie osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 5

Zadania:
– rozbiórka materiałów zawierających azbest
– zabezpieczanie produktów przed rozpyleniem
– zadania wykonywane są w różnych miejscach, w pomieszczeniach oraz na zewnątrz

Wymagania:
– potwierdzone doświadczenie
– praca w zawodzie minimum 5 lat
– referencje od poprzednich pracodawców są konieczne
– od kandydatów oczekujemy pokazania portfolio
– badania lekarskie umożliwiające rozpoczęcie danej pracy
– przebycie szkolenia BHP ukierunkowane na zabezpieczanie materiałów posiadających azbest
– umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wsparcie polskiego opiekuna
– możliwość uzyskania świadczeń socjalnych
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek emerytalnych
– płatne urlopy umożliwiające powrót do Polski
– miejsce do zamieszkania opłacane przez pracownika

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-rozbiorki-azbestu-bergen,oferta,3976227

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-rozbiorce-azbestu-bergen/

ID ogłoszenia: 987558beddd999b7

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy rozbiórce azbestu od zaraz bez języka Bergen”

  1. Marek Kiełkiewicz na 7 lipca 2015 @ 19:01

    Witam ! Z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii przy rozbiórce materiałów zawierających azbest.W latach 1998-2001 pracowaliśmy w Hiszpanii przy budowie i rekonstrukcji starych ferm trzody chlewnej,gdzie przeszliśmy szkolenia na temat usuwania pokryć dachowych z azbestu i w praktyce wykonywaliśmy te prace.Ja od 2001 do 2005 pracowałem w polskiej firmie zajmującej się również budową i rekonstrukcją ferm trzody chlewnej na terenie Polski(odbycie specjalistycznego kursu) gdzie już pod moim nadzorem były wykonywane prace przy usuwaniu dużych połaci dachowych z azbestu,zachowując wszelkie wymogi BHP związane z tą pracą.Od 2005 do 2014 pracowałem w Rosji,również przy budowie i rekonstrukcji ferm trzody chlewnej,gdzie ze względu na zastosowanie nowych technologi w wentylacji i klimatyzacji budynków inwentarskich należało usunąć pokrycie azbestowe z dachu,zastępując je bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami,wszystkie prace wykonywane były pod moim nadzorem.Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą.