138,60 NOK za godz. brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy rozładunku bez języka Sarpsborg od zaraz

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:41

Od zaraz oferta pracy fizycznej w Norwegii na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Sarpsborg przy załadunku i rozładunku paczek kurierskich.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 138,60 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz (czerwiec)

Zadania:
– firma kurierska prowadzi nabór do pracy w Sarpsborg przy załadunku i rozładunku paczek.
– pracownik będzie zdejmować towar z samochodów
– zajmowanie się sortowaniem towarów
– ponowny załadunek przesortowanych paczek na samochody dostawcze
– należy raportować dostawy oraz zapisywać zaistniałe błędy

Wymagania:
– wyjazd już w czerwcu
– zatrudnienie dla osób niekaranych (dokument do wglądu)
– dobra znajomość języka angielskiego
– możliwość podjęcia pracy również na zmiany nocne
– dla osób energicznych pozytywnie patrzących na świat
– dobre ogólne zdrowie
– osobiste podpisanie umowy w Szczecinie

Oferujemy:
– umowa zostaje podpisana z agencją pośredniczącą w zatrudnianiu pracowników do firmy znajdującej się w Norwegii
– dobrą pracę na 3 miesiące
– możliwość zdobycia stałej umowy
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– darmowe zakwaterowanie
– za tłumaczenie dokumentów i ich przygotowanie pobierana jest opłata 300 NOK, która zostaje potrącona z pierwszej wypłaty

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: legermedarbeider 20/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-rozladunek-i-zaladunek-paczek-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 4095567a57c71bac

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy rozładunku bez języka Sarpsborg od zaraz”

  1. Praca przy załadunku i rozładunku. na 31 maja 2015 @ 17:30

    Witam. Mam 19 lat, jestem uczniem 3 klasy technikum logistycznego. Mam doświadczenie w pracy przy rozładunku i załadunku oraz posiadam wiedzę logistyczną na ten temat. Jestem uczciwy, bez nałogów i chętny do pracy na okres od 29.06-21.08. Znam język angielski w bardzo dobrym stopniu i chętnie poszerzę swoje zdolności lingwistyczne o język norweski.
    Bardzo proszę o kontakt na nr 667537500.

  2. Witam,
    Razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy silnymi, wytrzymałymi, dobrze zorganizowanymi mężczyznami w wieku 18,19,19. Posiadamy własne auto wiec dojazd do miejsca pracy nie będzie problemem. W każdym momencie możemy wysłać nasze CV na e-mail kontaktowy.

  3. Witam,
    Jestem bardzo zdeterminowany, żeby podjąć tę pracę. Proszę o odpowiedź, czy oferta jest nadal aktualna, jestem gotów do wyjazdu od zaraz. Ciężka praca to nie problem, od zawsze jestem bardzo pracowity i sumienny w swoich obowiązkach.
    Z wyrazami szacunku.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą nie spełniam wszystkich wymagań prosze o kontakt rufik92@wp.pl

  5. TomaszSoroka na 16 czerwca 2015 @ 13:14

    tomaszsoroka1@gmail.com

    Witam serdecznie

    Nazywam się Tomasz Soroka i mieszkam w Raciborzu. Jestem zainteresowany pracą w Norwegii. Posiadam duże doświadczenie w logistyce oraz w pracy na chłodni. Pracowałem również w Austrii jako pomocnik budowlany oraz pomocnik elektryka.Więcej informacji zawarte jest w moim CV który zamieściłem w załączniku.
    Proszę o kontakt.

    Z wyrazami szacunku

    Tomasz Soroka

  6. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 16:39

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt w celu dalszych informacji pod nr 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian 🙂