154 brutto NOK/h

Dam pracę sezonową w Norwegii – zbiory jabłek od zaraz Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 września 2014 04:03

Gospodarstwo sadownicze w Hamar poszukuje 4 osoby do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców jabłek w sadzie. Nie wymagany język norweski ani doświadczenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Hamar
Zarobki: 154 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

Zadania:
Prosta, ale wymagająca praca fizyczna w sadzie polegająca na zbiorze owoców jabłek z drzewek oraz układaniu ich do skrzynek.

Wymagania:
– osoby sprawne fizycznie, szybkie
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– preferowane osoby z własnym autem
– gotowość wyjazdu od zaraz (wrzesień 2014)

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w domkach na terenie gospodarstwa
– dobrą stawkę godzinową nie na akord
– miłą atmosferę w pracy
– pomoc przy wszystkich formalnościach na miejscu

Czekamy na Państwa zgłoszenia. Oferta również dla par oraz grupy osób.

Kontakt możliwy przez formularz na naszej stronie WWW: ogloszenie-wygaslo

Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 907541b8b42cd914

11 komentarzy na “Dam pracę sezonową w Norwegii – zbiory jabłek od zaraz Hamar”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt emailową

  2. Witam jestem zaintersowana zbiorem jabłek w norwegii prosze o więcej informacji

    • Witam 🙂
      Jestem bardzo zainteresowana Pańską ofertą pracy. Chciałam zapytać czy jest możliwość wyjazdu w tym rok w wakacje ?

  3. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Panstwa oferta przy pakowaniu jablek. Sam pochodze ze stron sadowniczych. Prosze o kontakt tel 690 251 029 Pozdrawiam

  4. Witam chciałem się zapytać czy potrzebujecie kogoś na sezonowe prace w 2015r.

  5. Jestem zainteresowany proszę pisać na maila

  6. Dzień dobry. Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w tejże firmie. Jesteśmy sumiennymi i bez nałogowymi pracownikami . Posiadamy komunikatywną znajomość języka angielskiego , oraz umiejętność pracyw zespole. Tel. 502507160
    Pozdrawiamy.

  7. Klaudia Szewczyk na 19 stycznia 2015 @ 17:05

    Witam, nazywam sie Klaudia Szewczyk, mam ukonczone 18 lat oraz doswiadczenie przy zbiorach malin oraz truskawek. Jestem dyspozycyjna do pracy przez okres calych wakacjii. Bardzo proszke o kontakt. Jestem w stanie takze podac kilka osob z doswiadczeniem do tej pracy.
    Email claudia8065@wp.pl

  8. Dzien dobry mam na imie Pawel od 10 lat jezdze sezonowo na zbiory truskawek jablek malin sliwek wiec amm sporo doswiadczenie w tej dziedzinie chcialem zapytac czy potrzebujecie panstwo ludzi do pracy w tym roku chetnie bym wyjechaldo pracy z kolega pozdrawiam

  9. Witam jestem zainteresowany ta praca.mam 6 lat doswiadczenia przy przerywaniu,sadzeniu drzeweki zbiorach owoców w Norwegi.jazda traktorem.robienie stolp itp.

  10. Dzień dobry,
    ja również jestem zainteresowana pracą sezonową w Norwegii. Posiadam doświadczenie przy zrywaniu jabłek i będę wdzięczna za kontakt.