180 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka kierowca kat.B dostawca zakupów od zaraz Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 października 2020 10:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Skien bez znajomości języka jako dostawca zakupów dla klientów delikatesów internetowych.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla delikatesów internetowych jako dostawca zakupów;
  • zadaniem pracownika będzie osobiste stawianie się na magazynie w godzinach porannych – praca zgodnie z grafikiem, gdzie pracownik będzie rozplanowywał swoją trasę, ładował produkty na samochód dostawczy oraz wyruszał w trasę, aby dostarczyć zamówienia do klientów.

Wymagania:

  • doskonała orientacja w terenie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • przyjazne nastawienie do ludzi i zdolność do pracy z ludźmi;
  • punktualność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • bez j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pełna samodzielność, ale też zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • samochód służbowy, a także kartę paliwową i telefon komórkowy;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie u norweskiego pracodawcy;
  • mo9żliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-z-j-angielskim-skien/

ID ogłoszenia: 6745f6c90eaece22

Linki sponsorowane