180 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka kierowca kat.B od zaraz dostawca Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2022 23:13

Zatrudnienie w Skien dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowców przy rozwożeniu zakupów;
  • załadowywanie towarów na samochód dostawczy i rozwożenie ich zgodnie z grafikiem;
  • pracownik będzie dostarczał zakupy pod drzwi i rozliczał płatności.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • energiczność;
  • odznaczanie się kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie;
  • opłacanie świadczeń;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • samochód służbowy, kartę paliwową w godzinach pracy;
  • elastyczny grafik.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-skien-2022/

ID ogłoszenia: 6266240cc236929c