do ustalenia

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:21

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii na magazynie AGD z Fredrikstadu. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni pracowników bez znajomości języka norweskiego do zbierania zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku magazyniera w hurtowni ze sprzętem AGD
  • zadaniem pracownika będzie załadunek i rozładunek produktów oraz odbiór i sprawdzanie dostarczanych atrykułów
  • osoba zatrudniona będzie również aktualizowała bazy z danymi
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność i dobra kondycja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • motywacja i chęć

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta posługującego się językiem polskim na miejscu
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pracę na czas określony – 6 miesięcy
  • odpłatne miejsce do zamieszkania w cenie 3000 NOK za miesiąc

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 55/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-na-magazynie-agd-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 21658dbbd4ae323e