155 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii 2018 bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 06:51

Aktualna opcja pracy w Norwegii 2018 na magazynie z zabawkami. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni ze Stavanger kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 155 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na załadunku i rozładunku towarów oraz rozmieszczaniu ich na magazynie
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień oraz przygotowywaniem paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizowanie baz danych oraz cykliczne inwentaryzacje

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • brak nałogów
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne dodatki za wydajność
  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w adaptacji do nowych warunków
  • zapewnione zamieszkanie w dobrych warunkach za 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-stavanger-2018/

ID ogłoszenia: 6995b2aad0010c31

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii 2018 bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger”

  1. Bardzo proszę o kontakt 503056026

  2. Proszę o kontakt

  3. Proszę o kontakt jestem zainteresowana pracą

  4. Witam. Jestem zainteresowana.proszę o kontakt 99868917. Pozdrawiam.

  5. Witam jestem zainteresowana. Proszę o kontakt 506 42 53 82
    Pozdrawiam Iwona

  6. Witam . jestem zainteresowana oferta pracy
    nr tel
    667776888
    pozdr.
    Iwona