od 205 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz fabryka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2022 20:40

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Bergen od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych oraz powtarzalnych prac przy taśmie;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń, porcjowanie składników oraz kontrolowanie jakości i pakowanie;
  • wykonywanie zadań zgodnie ze swoimi predyspozycjami zawodowymi, posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Wymagania:

  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • zaletą będzie doświadczenie w gastronomii;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • wypłatę na czas;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz nas stronie:

http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-fabryka-bergen/

ID ogłoszenia: 422634d8a4eb8458