156,80 NOK/h

Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie słodyczy 2018 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2018 21:11

Aktualna, tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy świąteczne. Zatrudnienie 2018 w Oslo od zaraz dla Polaków, umowa jest podpisywana do Bożego Narodzenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Rozpoczęcie: od zaraz.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK/h.

Ilość wakatów: 2.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie słodyczy w świąteczne zestawy;
  • przepakowywanie słodkości do mniejszych opakowań ich ważenie, etykietowanie i foliowanie;
  • utrzymywanie wysokiej jakości pracy.

Oczekiwania:

  • chęć i gotowość wyjazdu od zaraz;
  • zręczność, sprawność manualna;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • mile widziane doświadczenie przy pakowaniu;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • przykładanie się do pracy;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową do świąt;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy sprawach formalnych i rozliczeniu podatku;
  • zakwaterowanie płatne 50 NOK za dobę – resztę kosztów pokrywa pracodawca;
  • możliwość kupienia tanich obiadów płatnych 100 NOK dziennie.

Dla kandydatów:
Przy tej ofercie nie ma możliwości przedłużenia umowy. Nie przyjmujemy par!

Osoby, które zakwalifikują się do pracy będą musiały przyjechać do naszego biura w Gdańsku. Zatrudnienie jeszcze w październiku. Prosimy nie wysyłać CV po 15 listopada.

CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: ps/0029/18.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-2018-oslo/

ID ogłoszenia: 615bce128b12fac

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie słodyczy 2018 Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą tel.791460214

  2. Dzieńdobry wraz z mężem jesteśmy zainteresowani oferta pracy przy pakowaniu slodyczy w Oslo obecnie przebywamy w Bergen,oboje posiadamy ID numer i prawo jazdy kat B i
    jestesmy gotowi na wyjazd w karzdej chwili . Proszę o kontakt 733393211.Pozdrawiam.