176 NOK/h brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz produkcja karmy dla zwierząt Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 04:36

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kopervik przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Norwegia

Zarobki: 176 NOK na godzinę brutto

Wakaty: 2

Termin: praca od 5 września 2016

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca fizyczna polegająca na wsparciu prac produkcyjnych w fabryce karmy dla zwierząt
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych, kontrolę jakości, pakowanie a także dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz referencji
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii przynajmniej na 3 miesiące
  • dobra sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem
  • umiejętność szybkiego przeliczania jednostek miar i wag

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca bieżącego roku na podstawie umowy z pracodawcą norweskim
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia trwania umowy
  • szkolenie z zakresu BHP
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • zamieszkanie na okres 3 miesięcy zorganizowane i w połowie opłacone

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: produksjonsarbeider/09/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 65257c4c13977b13

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz produkcja karmy dla zwierząt Kopervik”

  1. ogłoszenie 65257C4C13977B13 na 8 września 2016 @ 12:41

    Witam! Jestem zainteresowany podjęciem pracy, proszę o informację ogłoszenia o ile oczywiście jest ono jeszcze aktualne. z poważaniem Tomasz Wroński.

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Proszę o kontakt na numer 515554823