163,80 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka produkcja rybna Bergen od zaraz 2015

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 03:33

Oferta dla par i grup bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu łososia w Bergen. Praca Norwegia na rok 2015 dla Polaków przy filetowaniu ryb. Zatrudnienie dla 10 osób na 4 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 163,80 NOK/h brutto
Numer referencyjny: pr/092/2014

Zadania:
Zatrudniony będzie zajmować się filetowaniem, porcjowanie łososia, którego później zapakuje w odpowiednie opakowania. Pracownik będzie obsługiwać maszyny znajdujące się w fabryce.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– możliwość pozostania za granicą do połowy lutego roku 2015
– zręczne dłonie
– sprawne posługiwanie się nożem
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– dokładność, precyzja
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania w cenie 2400 NOK za miesiąc od osoby (kwota zostaje potracona z wypłaty)
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– na miejscy obecność polskiego tłumacza
– zapewniamy strój roboczy
– dla najlepszych pracowników premie
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-produkcji-rybnej-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 417545c1a48155fe

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii bez języka produkcja rybna Bergen od zaraz 2015”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie na produkcji przez siedemnaście lat; pakowanie, aromatyzowanie, zgrzewanie,obsługa maszyn itp. Posiadam prawo jazdy kat. B, szybko się uczę , lubię pracę w zespole. Jestem gotowa na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt; marlenp1@poczta.onet.pl lub tel. +48 661555418

  2. Dam pracę w Norwegii bez języka produkcja rybna Bergen od zaraz 2015 na 9 listopada 2014 @ 22:54

    Dam pracę w Norwegii bez języka produkcja rybna Bergen od zaraz 2015 na 8 listopada 2014 @ 20:36

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie na produkcji przez siedemnaście lat; pakowanie, aromatyzowanie, zgrzewanie,obsługa maszyn itp. Posiadam prawo jazdy kat. B, szybko się uczę , lubię pracę w zespole. Jestem gotowa na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt; marlenp1@poczta.onet.pl lub tel. +48 661555418

  3. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, oboje posiadamy prawo jazdy, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt: +48 600 972 905

  4. Damian i Gosia na 20 listopada 2014 @ 20:19

    witamy serdecznie Jesteśmy para i chcialibysmy pracowac razem. Jesteśmy gotowi do podjęcja pracy od zaraz. prośimy o kontakt nr tele 661 369 605

  5. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 17:06

    Chętnie przyjme prace wraz z dziewczyna przy pakowaniu mamy po 20 lat mieszkamy na terenie Oslo przeprowadzka do bergen nam nie szkodzi mozemy zrobic to od zaraz.Prosze o kontakt email:dawid.s@spoko.pl lub tel +4748672683

  6. Mieszkam w gdańsku , chętnie podejmę pracę w Bergen , angielski komunikatywny prawo jazdy B, C+E. ..W Bergen mieszka moja znajoma tak że z noclegiem nie ma problemu proszę o odpowiedź.

  7. chcę u was pracować