168,40 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii 2018 bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2018 06:38

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia 2018 w firmie dystrybucyjnej z Oslo. Praca w Norwegii przy pakowaniu perfum dla Polaków bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 168,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie dystrybucyjnej polegająca na przepakowywaniu kosmetyków znanych marek
  • zadaniem pracownika będzie składanie pudełek, pakowanie perfum w nowe opakowania, foliowanie oraz zakładanie zabezpieczeń

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wyjazdu do Norwegii na 2 miesiące
  • pracowitość i uczciwość
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • opiekę polskiego konsultanta
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na czas określony – 2 miesiące

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 009/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 6435aa43a8ec28ee

11 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii 2018 bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Oslo”

  1. Jakub Jurak na 20 marca 2018 @ 19:25

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany powyższa ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt.
    pozdrawiam,
    Jakub

  2. Proszę o kontakt

  3. Witam czy ogłoszenie jest aktualne? Prosze o kontakt

  4. Proszę o kontakt na 28 marca 2018 @ 11:30

    Proszę o kontakt

  5. Proszę o kontakt na 28 marca 2018 @ 11:30

    Jestem zainteresowana

  6. Klaudia i Kinga na 8 kwietnia 2018 @ 14:15

    Dzień dobry, jesteśmy zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt

  7. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt

  8. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Pełna dyspozycja. Jeżeli ogłoszenie jest jeszcze aktualne to proszę o kontakt. Pozdrawiam

  9. Adam Barszczewski na 18 kwietnia 2018 @ 21:38

    Jestem zainteresowany.

  10. Witam, 3 osoby gotowe do podjęcia pracy, prosimy o kontakt.

  11. Wysłałam e-mail z CV jestem zainteresowana