166,80 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2016 03:31

Szukamy osób do pakowania wędliny przy taśmie produkcyjnej w Sarpsborg. Oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w przetwórni mięsnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Wynagrodzenie: 166,80 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się pakowaniem wędlin zgodnie z zadeklarowaną wagą
  • do zadań należeć będzie układanie plasterków na tacki, ważenie i foliowanie
  • niektóre osoby będą przydzielone do etykietowania opakowań

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • brak uzależnień
  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na pół roku
  • zmotywowanie, samodzielność
  • autodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością
  • atutem będzie znajomość zasad HACCP lub ISO 22000

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie, dla par zapewnione jest miejsce w pokoju dwuosobowym za 6000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy
  • możliwość przejścia na stałą umowę z norweskim pracodawcą
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

Niezbędne jest oznaczenie opcji: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-wedliny-bez-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 6545806956f47722

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg”

  1. Mikołaj Madaliński na 20 października 2016 @ 23:43

    Witam.

    Mam 29 lat. Wykształcenie wyższe. Mgr administracji, oraz licencjat z ekonomii. Obecnie mieszkam i pracuję w Londynie. Znam bardzo dobrze język angielski. Chciałbym rozpocząć pracę w Norwegii. Jestem bardzo zdyscyplinowany i zmotywowany do pracy. Nie posiadam żadnych nałogów. Intensywnie uprawiam sport. Proszę o informację na temat pracy. Jestem bardzo zainteresowany.

    Pozdrawiam

  2. MAJA SPYCHAŁA na 3 listopada 2016 @ 22:12

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy . Jestem dyspozycyjna od zaraz. Pozdrawiam i czekam na kontakt.