173,20/h brutto

Dam pracę w Norwegii 2017 bez języka przy pakowaniu żywności od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2017 02:09

Oferujemy dobrze płatną pracę w Norwegii przy pakowaniu artykułów spożywczych. Od zaraz zatrudnienie 2017 w Stavanger dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 173,20 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie poległa na pakowaniu towarów żywnościowych oraz dbaniu o porządek
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości towarów, zdejmowanie och z taśmy oraz umieszczanie w opakowaniach zbiorczych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego
  • posiadanie doświadczenia
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość wyjazdu w trybie natychmiastowym
  • sumienność i pracowitość
  • zatrudnienia na stabilnych warunkach
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Pakowanie żywności Stavanger” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-zywnosci-stavanger-2017/

ID ogłoszenia: 61559dd13f6d047d

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii 2017 bez języka przy pakowaniu żywności od zaraz Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowana praca

  2. Dzień dobry,
    Mam na imię Grzegorz, mam 51 lat. Nie mam nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B,C.
    Jestem odpowiedzialny,sumienny a przede wszystkim uczciwy i komunikatywny. Większość lat przepracowałem w handlu (duże doświadczenie w kierowaniu pojazdem kategori B-jazdy po całym kraju). Chętnie podejmę pracę na produkcji.
    Od roku uczę się języka angielskiego, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam

    Grzegorz

  3. Witam mam 34 lata! jestem silnym młodym facetem! posiad już numer podatkowy norweski! angielski w stopniu komunikatywnym podstawy! doświadczenie w pracy na magazynie z ludzmi i kierowca C+E 8 lat! jestem zainteresowany uczciwą i legalno praco! na warunkach norweskich! pozdrawiam proszę o kontakt 502944122