156,80 NOK/h

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Fredrikstad na magazynie z odzieżą

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 02:17

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od lipca 2016 przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od lipca 2016

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 156,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na zbieraniu zamówień w hurtowni odzieżowej
  • osoba zatrudniona kompletuje towar, zabezpiecza i pakuje
  • obowiązkiem będzie również zaadresowanie przesyłki

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja, zręczność
  • zdolność do obsługi komputera
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak problemów z pracą na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewniona duża liczba szkoleń pracowniczych
  • zatrudnienie tymczasowe od lipca do września
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • wysokie zarobki
  • legalna umowa o pracę

Jak aplikować?
Za pośrednictwem poniższej strony:

Prosimy oznaczyć opcję: „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-odziezowym-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 55557631eafc4be9

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Fredrikstad na magazynie z odzieżą”

  1. Daniel, praca norwegia na 21 czerwca 2016 @ 21:52

    Witam, chciałbym wraz z dziewczyną aplikować na podane stanowisko. Posiadamy własny środek transportu oraz jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy pracowici, sumienni i uczciwi.

  2. Pakowanie zamowien,Fredrikstad. na 23 czerwca 2016 @ 12:11

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany podjeciem pracy od zaraz. Prosze o ewentualny kontakt pod nr telefonu 0048507347537. Radek

  3. Jestem zainteresowany +48730576286
    mavlonovabdulaziz@gmail.com