156,80 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka 2017 od zaraz na magazynie z odzieżą Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 00:12

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii dla 2 osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2017 we Fredrikstad możliwe od zaraz na magazynie hurtowni z odzieżą przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 156,80 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowaniem towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie artykułów do wysłania oraz aktualizowanie baz z danymi

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • umiejętność szybkiej pracy
  • dobra kondycja
  • pełna samodzielność
  • świetna organizacja pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego
  • bezpłatny przelot do Norwegii
  • pracę na jasnych warunkach
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017  należy zaznaczyć opcję “Pakowanie zamówień, Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 43158c6fdbb7d65e