do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2020 16:32

Hurtowania z Bergen poszukuje od zaraz osób do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie części samochodowych przy kompletowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • codzienne prace magazynowe przy częściach samochodowych;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, przeprowadzanie kontroli zatowarowania półek oraz jakości produktów, a także zbieranie zamówień zgodnie z listą, pakowanie, zabezpieczanie produktów itp.

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej i wydajnej pracy w grupie;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wypełnianie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • norweskie warunki umowy;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/03/2020″

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację, a opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 4985eb95d9e96217

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Bergen”

  1. Praca Magazyn lagermedarbeider m/03/2020 na 2 czerwca 2020 @ 10:43

    Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą na magazynie.
    Proszę o kontakt.