191 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii 2023 bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lutego 2023 21:06

Fabryka z Gjelleråsen szuka od zaraz Polaków do pracy w Norwegii 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji lodów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråsen.

Wynagrodzenie: 191 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce lodów;
  • wykonywanie prostych i nieskomplikowanych prac;
  • najpierw pracownicy przejdą szkolenie z BHP oraz otrzymają odpowiednią odzież roboczą;
  • wykonywanie prac manualnych;
  • pakowanie produktów;
  • dodawanie surowców;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dokładność, uczynność, pracowitość, energiczność;
  • punktualność;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • umowę na pół roku;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;;
  • wprowadzenie w języku polskim;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2023”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-w-fabryce-z-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 7863fb96cf7b0f5