190Nok

Dam pracę w Norwegii dla brukarza w Oslo przy układaniu kostki brukowej

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 04:37

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla brukarzy gotowych do pilnego podjęcia zatrudnienia na terenie Oslo przy układaniu kostki brukowej. Propozycja dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

W związku z nowym projektem budowlanym zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Brukarz Norwegia

Ilość wakatów: 8
Miejsce pracy: Oslo
Nr ref.:Brukarz 4/17

Obowiązki:
– układanie kostki brukowej

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– doświadczenie w pracach brukarskich
– gotowość do wyjazdu zagranicznego
– umiejętność pracy samodzielnej
– mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
– możliwe długie dni pracy
– długoterminowe kontrakty
– pracę w stabilnej dużej firmie
– umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 65358f5ddb52c4ed