85-100 zł/h brutto

Dam pracę w Norwegii dla hydraulika w budownictwie bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 17:47

Szukamy 4 pracowników budowlanych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na budowie dla hydraulika, montera instalacji sanitranych. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: 85-100 zł/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Prace typowo hydrauliczne związane z montowaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej czy grzewczej. Osoba zatrudniona również naprawia drobne usterki danych instalacji.

Wymagania:
– wcześniejsze prace w zawodzie
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w umówionym miejscu
– wymagamy znajomości języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu komunikatywnym
– znajomość zasad BHP
– otwartość, energiczność

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– wsparcie przy zorganizowaniu transportu
– umowa zostaje podpisana z pracodawcą
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: htto://WWW.infopraca.pl/praca/poszukujemy-hydraulikow-z-doswiadczeniem-do-pracy-w-norwegii/Norwegia/10805592

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-hydraulika-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 6415528fec29fbad

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii dla hydraulika w budownictwie bez znajomości języka”

  1. Hydraulik monter na 13 kwietnia 2015 @ 20:44

    Witam
    Stefański Robert mam 35 lat z zawodu jestem stolarzem
    Pracowałem w firmie “Instalator Klimatu” 13 lat zajmowałem sie tam systemami wentylacj ,rekuperacij,klimatyzacja,kolektory słoneczne,kompleksowa hydraulika i kanalizacja domów,podłogowe ogrzewanie itd
    Posiadam prawo jazdy kat.b ,język angielski komunikatywny,D- Nummer
    W pracy jestem kreatywnym i myślącym pracownikiem i szybko sie uczę jeśli czegoś nie wiem
    W Norwegi jestem od 15 miesięcy
    Kontakt z poprzednim pracodawca http://www.instalatorklimatu.pl. Nr.tel +48 602346040 +48604918000

    Jeśli interesuje pana moja osoba proszę o kontakt nr.tel.+4747735896 lub +48502304916 e-mail gutekrs@gmail.com
    Obecnie mieszkam w Oslo

    Z poważaniem Robert Stefański

  2. Piesik Patryk mam 23 lata z zawodu jestem Hydraulikiem, pracowalem w zawodzie do chwili obecnej . Nie są mi obce żadne instalacje i systemy grzewczo-kanalizacyjne . Posiadam prawo jazdy kat. B Jestem jeszcze młody i dalej chce sie uczyć nowinek w swoim zawodzie, Niestety nie władam językiem angielskim .

  3. Jacek Szczęśniak na 2 czerwca 2015 @ 07:18

    Witam
    Szczęśniak Jacek mam 30 lat w zawodzie pracuję od 10 lat. Posiadam doświadczeni dość duże doświadczenie odnośnie branży hydraulicznej. Specjalizuję się w montażu instalacji gazowych ale wyposażenie budynków we wszelkie instalacje sanitarne nie stanowi dla mnie problemu. Posiadam uprawnienia spawalnicze 111, 311, 141.
    Jeśli byłby pan zainteresowany moją osobą proszę o kontakt: jacekszczesniak2@wp.pl

    Z poważaniem Szczęśniak Jacek