138 NOK/h brutto+10 NOK/km

Dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B rozwożenie pizzy bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:04

Zatrudnimy od zaraz 2 dostawców pizzy z czynnym prawem jazdy do pracy w Norwegii. Rozwożenie na terenie Oslo dla kierowców kat.B bez znajomości języka norweskiego. Oferta dla osób z własnym samochodem.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 138 NOK/h brutto + 10 NOK/km

Zadania:
– dostarczanie pizzy na czas pod wskazany adres
– odbieranie należności za jedzenie
– przekazywanie ulotek reklamowych firmy
– zachęcanie do promocji

Wymagania:
– osoba schludna, uprzejma
– miła aparycja
– dbanie o dobry wizerunek firmy
– dobra znajomość języka angielskiego
– język norweski będzie dodatkowym atutem
– posiadanie prawa jazdy od minimum 2 lat
– przyjazd samochodem warunek konieczny (LPG lub diesel)
– osoba otwarta, rozmowna, uśmiechnięta
– gotowość zaplanowania wyjazdu na marzec
– chęć podjęcia nauki języka

Oferujemy:
– zwracamy koszty za używanie samochodu
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zapewniamy dodatkowo kilometrówkę do podstawy
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– okres próbny, po którym oferujemy pracę na stałe
– zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole
– pomoc w pierwszych dniach
– system pracy 12/36 wliczając również soboty i niedziele

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: http://goo.gl/ItGQyG należy zaznaczyć: Kierowca/Dostawca z kat.b.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kierowca-kat-b-praca-norwegia-przy-rozwozeniu-jedzenia-w-oslo-z-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 33554df31b513614

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B rozwożenie pizzy bez języka Oslo”

  1. witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 694525604

  2. Witam, jestem zainteresowany panstwa ofertąa a wraz ze mną także kolega lat 22 doswiadczenie, chęci do pracy i możliwość wyjazdu od zaraz.

  3. Witam,Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.Posiadam doświadczenie,pisze i rozmawiam po norwesku,w stopniu komunikatywnym po angielsku,mam 19 lat,mieszkam w Oslo od 2,5 roku posiadam swój samochód kupiony w Norwegii.Kontakt +4796873189 Pozdrawiam Adrian

  4. Jestem bardzo zainteresowany ofertą. Mieszkam w Oslo, mam własny samochód (diesel) i mogę zacząć pracę od razu. Dobrze mówię w j. angielskim, jeszcze lepiej w nim czytam i piszę. Jestem również bardzo zainteresowany nauką norweskiego. Tel. 603 931 994

  5. 22-letni student ze znajomością kilku języków obcych podejmie pracę od lipca. Mam doświadczenie w tej branży, pracowałem już kiedyś w pizzerii i tam również jako kierowca.
    Proszę o kontakt
    jean07valjean@gmail.com