do ustalenia

Dam pracę w Norwegii dla kobiet przy sprzątaniu w Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2014 18:09

Aktualnie poszukujemy kobiet przy sprzątaniu mieszkań w charakterze sprzątaczki. Praca Norwegia w Oslo od zaraz do końca roku 2014. Zatrudnienie adresowane głównie do osób ze znajomością języka angielskiego bądź norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca dla kobiet, które będą pomagać przy sprzątaniu pomieszczeń. Zatrudnienie na zastępstwo do końca roku 2014.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– języka angielski bądź norweski
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– umiejętność dokładnego sprzątania
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– bezkonfliktowość
-punktualność, dyskrecja

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do końca grudnia
– możliwość przedłużenia pracy
– podpisanie umowy na pół etatu ( praca kilka godzin w tygodniu)
– stałe zlecenia
– zapewniamy wszystkie niezbędne środki chemiczne potrzebne do sprzątania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: [oferta już nieaktualna]

Źródło:

ID ogłoszenia: 63454831eb3ccb92