do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii dla monterów wentylacji od zaraz w budownictwie, Ørsta, Volda, Ulstein, Ålesund, Bergen

  • Miasto lub region: Miejsce pracy: Ørsta, Volda, Ulstein, Ålesund, Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 07:27

M.in. na terenie miasta Bergen dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Norwegii na budowie w charakterze montera wentylacji ze znajomością rysunku technicznego.

Dla klientów Verto poszukujemy

Instalatorów wentylacji / Ventilasjonsmontør

VERTO NORGE AS to agencja rekrutacyjna, która zatrudnia pracowników i rekrutuje na stałe stanowiska dla naszych klientów.
Współpracujemy z dużymi i małymi firmami w całej Norwegii i rekrutujemy pracowników do wszystkich branż.

Siedziba znajduje się w Fosnavåg.

Miejsce pracy: Ørsta, Volda, Ulstein, Ålesund, Bergen

Wymagania:

– uprawnienia montera wentylacji lub hydraulika
– minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji
– znajomość rysunku technicznego
– znajomość języka norweskiego / innego skandynawskiego
– prawo jazdy kat. B
– elastyczny, nastawiony na obsługę klienta
– praca samodzielna oraz w zespole

Obowiązki:

instalacja systemów wentylacyjnych zarówno w budynkach prywatnych, jak i publicznych – określ w aplikacji, gdzie chcesz pracować.

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.

Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Oferty będą przetwarzane na bieżąco.

Liczba wakatow: 4

Jeśli to stanowisko nie pasuje do twojego doświadczenia / wykształcenia, możesz przesłać nam swoje CV i opowiedzieć, gdzie chcesz pracować.

Verto ma szeroką sieć firm w całym kraju, które mogą szukać takiej osoby jak TY!
Więcej informacji na www.verto.no

kontakt:

Nina Gjerde
Rekrutteringskonsulent
nina@verto.no

tel. + 47 410 60 008

ID ogłoszenia: 2305eba8bd97057e