do ustalenia

Dam pracę w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:24

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego w mieście Oslo. Stanowisko aktualne od zaraz dla opiekunki dziecięcej  w wieku od 35 do 50 lat z doświadczeniem.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Oslo, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Osoba zatrudniona będzie się zajmować dwójką dzieci w wieku 1,5 oraz 7 lat. Zadania opiekunki to między innymi: zabawa, karmienie, odprowadzanie do szkoły, przygotowanie dzieci do spania czy kąpiele. Pracownica będzie również wykonywała drobne prace domowe.

Wymagania:
– zatrudniamy kobiety w wieku od 35 do 50 lat
– doświadczenie przy opiece jest konieczne
– osoby bez nałogów
– gotowość pozostania w Norwegii do 12 miesięcy
– posiadanie prawa jazdy będzie atutem
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie autem
– wyjazd od zaraz
– dobre zorganizowanie
– osoba energiczna, uśmiechnięta

Oferujemy:
– zapewniamy pokój mieszczący się w domu rodziny zatrudniającej nianie
– posiłki rodzinne
– długoterminowe zatrudnienie trwające nawet do 12 miesięcy
– sprawdzonym osobom zapewnimy przedłużenie umowy bądź pomoc w szukaniu innej pracy
– sprawdzoną rodzinę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: larrenholdogservice@hotmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-kobiet-praca-w-norwegii-jako-opiekunka-dziecieca-pomoc-domowa-oslo/

ID ogłoszenia: 814559c4214d3f5e

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Oslo”

  1. Izabela Stefaniak na 10 lipca 2015 @ 10:08

    Poszukuje pracy za granicą. Pracowałam już jako opiekunka do dzieci – we Włoszech – pobyt 2 lata, dziewczynki w wieku 10 i 12 lat. Ponieważ było to już ponad 20 lat temu nie posiadam referencji.
    J.angielski – bardzo słaby
    j. włoski – biegle

    z poważaniem
    Izabela Stefaniak

  2. Litwin Violetta na 20 lipca 2015 @ 14:53

    Witam serdecznie. Poszukuję pracy jako opiekunka za granicą, ponieważ mam duże doświadczenie związane z dziećmi. Jestem matką dwójki dzieci. Przeszłam kurs pierwszej pomocy. Lubię gotowanie (dyplom ukończenia kursu trenera motywacji i równowagi metabolicznej w Warszawie) ,oraz drobne prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Jestem dobrze zorganizowaną, punktualną i odpowiedzialną osobą. Bardzo proszę o kontakt, a pracę mogę zacząć choćby od dziś 🙂 (angielski-słaby)