5400 NOK za miesiąc brutto

Dam pracę w Norwegii dla opiekunki dziecięcej luty 2015 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 03:37

Aktualnie szukamy kobiet do pracy w Norwegii w charakterze opiekunki dziecięcej. Zatrudnienie w Bergen na luty 2015. Jest to wyjazd Au-pair dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do opieki nad dzieckiem
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 5400 NOK za miesiąc brutto

Zadania:
Zatrudniona będzie opiekować się trójką dzieci w wieku 3,5 i 7 lat. Są to typowe prace związane z opieką takie jak zabawa czy pomaganie w odrabianiu lekcji.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób w wieku 18-29 lat
– praca dla niepalących
– wymagamy posiadania doświadczenia przy opiece nad dziećmi
– pozytywne nastawienie do życia
– osoba energiczna, pomysłowa
– gotowość do nauki języka norweskiego
– miła aparycja
– zatrudniamy tylko kandydatki ze stanem wolnym, bez zobowiązań

Oferujemy:
– podpisanie rocznego kontraktu
– darmowe szkolenia językowe
– bezpłatne zakwaterowanie z jednym z pokoi rodziny
– rodzina zapewnia wyżywienie
– ubezpieczenie
– dojazd do Norwegii i powrót do Polski (darmowy)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiet-od-lutego-2015-opiekunka-dziecieca-au-pair-bergen/

ID ogłoszenia: 28454a09b02d18ab