166,40 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2022 20:29

Na magazynie hurtowni spożywczej aktualna od zaraz praca w Norwegii dla par. Zatrudnienie 2022 w Bergen dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie oraz przygotowywanie produktów pod zamówienia, a także pakowanie ich i wysyłanie;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, rozładowywał je i przeprowadzał cykliczne inwentaryzacje;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • strój roboczy;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 6000 NOK na mc od pary;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę także dla par;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stałą umowę dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym-bergen-2022/

ID ogłoszenia: 42461dc86ecd87b9