156,60 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka pakowanie czekoladek od zaraz 2021 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2021 01:05

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii przy pakowaniu czekoladek 2021. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lillehammer także dla par. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta i lekka praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie pralinek czekoladowych do plastikowych wytłoczek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • przestrzeganie zasad BHP oraz reżimu sanitarnego.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 876613ada1763c3a