142 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka pakowanie wędlin Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:22

Producent wędlin z Bergen zatrudni od zaraz 2 pary bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 142 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 4
Start: od zaraz (20 lipca)
Numer referencyjny: nw/024/15

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie wędliny przy taśmie. Zadania wykonywane są w określonym tempie. Należy pamiętać o pakowaniu produktów według określonej wagi.

Wymagania:
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– bez problemów ze zdrowiem
– gotowość do rozpoczęcia pracy już 20 lipca
– doświadczenie będzie atutem
– umiejętność pracowania w szybkim tempie
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na norweskich warunkach
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy bez żadnych kosztów po stronie pracownika
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– na miejscu jest obecny polski opiekun
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: norwayworker@europe.com z tematem: nw/024/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-wedliny-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 14755a596c83a82f

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka pakowanie wędlin Bergen”

  1. SZUKAM PRACY OD ZARAZ NA 2m-c.Posiadam doswiadczenie na produkcji
    Moj tel. +48 572645784

    • krzysiek na 29 lipca 2015 @ 11:28

      witam serdecznie,jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz.mam 3 letnie doswiadczenie z pracy poza granicami polski,jezyk angielski nie stanowi zadnej bariery.jesli oferta jest wciaz aktualna,prosze o kontakt za co z gory dziekuje,krzysiek tomczuk

  2. Dzień Dobry
    Dwie kobiety (wiek 50 lat bez problemów zdrowotnych) jesteśmy zainteresowane pracą na produkcji. Dyspozycyjność od zaraz. Tel. 500 466 057

    pozdrawiam
    Danuta Andebur

  3. Witam. Jestem zainteresowany pracą w norwegii przy pakowaniu dla par. Prosze o wiecej szczegółów lub kontakt na nr 531682026.

  4. krzysiek na 29 lipca 2015 @ 11:31

    witam,jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz,mam doswiadczenie z pracy poza granicami polski,wiec kontakt w jezyku angilskim nie bedzie bariera!jesli oferta jest wciaz aktualna,prosze o kontakt za co z gory dziekuje,krzysiek tomczuk

  5. Kinga 20 lat na 8 sierpnia 2015 @ 21:15

    Witam,razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Aktualnie przebywamy w Norwegii.J.angielski na poziomie komunikatywnym. Jeżeli była by możliwość zatrudnienia proszę o kontakt na numer 96883471
    Pozdrawiam