186,80 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 21:10

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger bez znajomości języka jako pakowacz. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 186,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie sera;
  • zadaniem będzie foliowanie, naklejanie etykiet oraz obsługiwanie urządzeń itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odzież pracowniczą;
  • szkolenie oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-sera-stavanger-2022/

ID ogłoszenia: 731630e6404cbd18