163,20 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla par pakowanie sera bez języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 maja 2016 23:49

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w przetwórni mlecznej z Sandefjord na produkcji przy pakowaniu sera krojonego. Norwegia praca dla par bez znajomości języka norweskiego, mile widziany angielski.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Zarobki: 163,20 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz, wyjazd pod koniec maja 2016

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa maszyn produkcyjnych takich jak waga, krajalnica
  • układanie na tackach sera krojonego zgodnie z określoną wagą
  • foliowanie i pakowanie

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • spostrzegawczość
  • doświadczenie produkcyjne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zwinność, energiczność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • opcja skorzystania z odpłatnego zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesłać na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: produksjonsarbeider/40

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-pakowanie-sera-dla-par-sandefjord/

ID ogłoszenia: 911573a1c42e4c37

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz dla par pakowanie sera bez języka Sandefjord”

  1. Witam
    Wraz z kolegą chcielibyśmy podjąć pracę na tym stanowisku, jesteśmy dyspozycyjni przez cały czerwiec, prosimy o kontakt na nr. 696 294 163
    Pozdrawiam

  2. danusia75 na 25 maja 2016 @ 19:45

    Witam jestem zainteresowana wyjazdazdem,prosze o kontakt

  3. Witam jestem zaintersowany ww. ofertą
    725365751

  4. Witam wspólnie z mężem jestesmy zainteresowani ta praca.mozemy wyjechać od zaraz.kontakt 792741796.

  5. Katarzyna Lange na 26 czerwca 2016 @ 19:52

    Witam. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt. Jesteśmy na terenie Norwegii i posiadamy wszystkie norweskie dokumenty. Zostawiam numer telefonu : 998 725 72

  6. Witam .Wspólnie z mężem jesteśmy zainteresowani praca jesteśmy na terenie norwegi .Proszę o kontakt.

  7. Witam jesteśmy z mężem zainteresowani ta praca czy nadal jest aktualna jesteśmy na terenie Norwegii.Pozdrawiam i proszę o odpowiedz na E-mila.