do ustalenia

Dam sezonową pracę w Norwegii dla Polaków w leśnictwie Trondheim od zaraz

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 00:30

Od zaraz posiadamy wolne stanowiska w leśnictwie przy pielęgnowaniu drzewek. Praca w Norwegii, Trondheim dla pracowników sezonowych bez znajomości języka norweskiego. Start od września na okres do 1,5 miesiąca.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Trondheim
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (wrzesień)

Zadania:
– prace polegają na sprzątaniu terenu szkółki leśnej
– pracownik dba o prawidłowe nawodnienie roślin
– inne zadania to nawożenie, przesadzanie itp.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– samodzielne wykonywanie zadań
– duża odpowiedzialność
– dostosowanie się do panujących warunków
– komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego
– najchętniej zatrudniamy studentów (musi być ważna legitymacja)
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– zamiłowanie do roślinności

Oferujemy:
– zapewniamy dobrze płatną pracę sezonową
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– norweskie standardy pracy
– darmowe miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-w-lesnictwie-bez-jezyka-od-zaraz-2015-trondheim/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 93355d7a25696cc8

10 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii dla Polaków w leśnictwie Trondheim od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany wyjazdem .Posiadam wykształcenie i staż pracy.Proszę o kontakt.

  2. Witam! Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z bratem…Obecnie przebywamy w Norwegii i bardzo Nam zależy na podjęciu pacy. Proszę o kontakt na tel 797463733

  3. Witam. Pisze w imieniu swoim i kolegi. Jestesmy w Levanger i przyjmiemy te prace od zaraz. Nasz norweski nr telefonu 967 25 105.

  4. Korneliusz na 6 września 2015 @ 10:01

    Witam serdecznie, posiadam 3 letnie doświadczenie w podobnej pracy ze Szwecji. Mieszkam w Trondheim i obecnie poszukuję pracy. Posługuję się zaawansowanym językiem angielskim i średnio-zaawansowanym norweskim. Proszę o kontakt na 967 55 651

  5. Witam mieszkam Heimdal jestem zainteresowana pracą mój numer 99860318

  6. katarzyna na 24 lutego 2016 @ 11:29

    Bardzo jestem zainteresowana tą ofertą pracy proszę o kontakt .. 729278148

  7. Witam Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt .
    krzysztof.zielinski537@wp.pl

    Posiadam samochód , prawo jazdyB, język Norweski A1, A2 w trakcie.
    Pzdr KZ

  8. Piszę w imieniu wnuczka ma ukończone 17 lat i poszukuje pracy sezonowej .Jest zainteresowany tą pracą,posługuje sie jezykiem angielskim i polskim.Obecnie on przebywa w PL. Proszę o kontakt tf, Norweski 0047 / 99694509 .Jego przyjazd mozliwy 3 czerwca

  9. Jakub bednarczuk na 22 maja 2020 @ 10:22

    Piszę w imieniu wnuczka ma ukończone 17 lat i poszukuje pracy sezonowej .Jest zainteresowany tą pracą,posługuje sie jezykiem angielskim i polskim.Obecnie on przebywa w PL. Proszę o kontakt tf, Norweski 0047 / 99694509 .Jego przyjazd mozliwy 3 czerwca

  10. Obecnie jestem w trondhaim i jestem zainteresowana tą pracą