do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii Drammen bez języka od zaraz na produkcji spożywczej

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2016 03:54

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko skoczka w fabrykach z Drammen. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na produkcji spożywczej przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Drammen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • Zatrudnienie na stanowisku skoczka w różnych fabrykach produkcyjnych na terenie Drammen. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się różnymi zadaniami – od pakowania, do przygotowywania składników w zależności od tego jakie jest aktualne zapotrzebowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość zorganizowania zamieszkania we własnym zakresie
  • gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • umiejętność szybkiego i sprawnego wypełniania obowiązków
  • samodzielność, zorganizowanie
  • wysoka odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pracę bez znajomości języka norweskiego
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o norweskie prawo pracy

Aplikacja:
Szanowni Państwo, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

post@rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem: “Produksjonsmedarbeider”

Lub za pośrednictwem formularza:
finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=62986036

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-spozywcza-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 839574c36786e0f2

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii Drammen bez języka od zaraz na produkcji spożywczej”

  1. Damian Chmielewski na 3 czerwca 2016 @ 14:50

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt Damian__chmielewski@wp.pl

  2. Witam
    Para gotowa do pracy od zaraz.
    On 29 lat ona 27 lat.
    Jeśli dalej aktualne,prosze o kontakt:
    pati12029@wp.pl

  3. witam,jestem zainteresowany prosze o kontakt mejlowy kamiljp20@interia.pl