195 nok/h

Dam pracę w Norwegii jako Spawacz MIG/MAG 138 od zaraz, Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 września 2016 05:38

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii na stanowisku spawacz MIG – MAG (138) od zaraz w miejscowości Fredrikstad. Poszukiwane osoby z doświadczeniem przy spawaniu wymienionymi wyżej metodami.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Spawacz MIG/MAG 138-Norwegia-ROTACJA-od zaraz!

Ilość wakatów: 12
Miejsca pracy: Norwegia
Nr ref.: Spawacz/09

Obowiązki:
– spawanie metodą MIG/MAG 138

Wymagania:
– doświadczenie w spawaniu w/w metodą
– umiejętność pracy samodzielnej
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Pracodawca norweski oferuje:
– legalną pracę na pełen etat
– atrakcyjne zarobki ok 190 NOK/h lub więcej zależne od doświadczenia
– mieszkanie na korzystnych warunkach
– pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 51557e4dfcd44123