do ustalenia

Dam pracę w Norwegii magazyn ze sprzętem AGD bez języka Fredrikstad 2016

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2015 00:39

Oferujemy pracę w Norwegii na rok 2016 dla Polaków przy zbieraniu zamówień na magazynie. Ogłoszenie z Fredrikstad dla magazyniera bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od stycznia 2016

Zadania:
– należy sprawnie prowadzić rozładunek towarów
– pakowanie paczek i ich załadunek na samochody dostawcze
– porządkowanie półek
– kompletowanie sprzętu AGD
– obsługiwanie skanera ręcznego
– paletowanie dużych gabarytów
– osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje będą obsługiwać wózki widłowe bądź elektryczne

Wymagania:
– należy sprawnie władać językiem angielskim
– zaplanowanie wyjazdu do Norwegii w styczniu 2016 roku
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów (minimum 2 lata)
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– dodatkowym atutem będzie posiadanie kwalifikacji do obsługiwania wózków widłowych
– zaradność, zaangażowanie, niezawodność
– dokument potwierdzający niekaralność
– przyjazd do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– kontrakt na dobrych warunkach
– dobrze płatną pracę na 6 miesięcy
– miejsce do spania w cenie 5000 NOK za każdy miesiąc
– w razie potrzeby możliwe jest skontaktowanie się z polskim biurem
– pomoc przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów
– wdrożenie w system działania firmy
– przygotowanie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 40/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-od-stycznia-2016-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 775658e022435f5