do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie dla glazurnika bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 10:35

Firma budowlana z Bergen szuka od zaraz glazurników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii w budownictwie przy układaniu płytek. Zatrudniamy wyłączeni osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: glazurnik
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– skuwanie starych kafelków
– oczyszczanie podłoża
– zajmowanie się tynkowaniem
– układanie płytek według określonego wzoru
– nakładanie fugi
– oczyszczeniem gotowych płytek z zanieczyszczeń
– wysprzątanie terenu

Wymagania:
– dla osób z 4 letnim doświadczeniem przy układaniu płytek
– należy dołączyć dokumenty potwierdzające doświadczenie
– wyjazd do Bergen od zaraz
– angielski na poziomie komunikatywnym
– znajomość języka norweskiego będzie mile widziana, ale nie jest konieczna
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich będzie atutem
– siła fizyczna
– perfekcyjne wykładanie zadań
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość skorzystania z naszych ofert dotyczących zakwaterowania
– jasne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Czekamy na zgłoszenia w postaci CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: joanna@bsi.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-budowie-glazurnik-od-zaraz-w-bergen-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 28555b1f1f7dcdcd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie dla glazurnika bez języka Bergen”

  1. glazurnik bergen na 26 lipca 2015 @ 23:58

    Witam mam 46 lat od 25 lat pracuje w budownictwie obecnie od roku pracuje w Bergen oprocz
    kafelkowania rowniez schody balustrady podlogi plyty karton gips malowanie szpachlowanie fugowanie
    prosze o kontakt pod nr 666 457 451