10000-15000 zł za miesiąc brutto

Dam pracę w Norwegii na budowie dla murarza bez znajomości języka Arendal

  • Miasto lub region: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2014 02:04

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego do pracy Norwegii. Oferta z Arendal w budownictwie dla murarza z doświadczeniem. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany- murarz
Lokalizacja: Norwegia, Arendal
Wynagrodzenie: 10000-15000 zł za miesiąc brutto

Zadania:
Murarz będzie zajmować się wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych czy innych materiałów budowlanych. Zatrudniony będzie również układać kostkę brukową oraz zajmować się będzie innymi pracami ogólnobudowlanymi zlecanymi przez kierownika budowy.

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na stanowisku murarza
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– język norweski mile widziany
– osoba potrafiąca samodzielnie zarządzać swoim czasem pracy
– dokładność, precyzja, fach w reku
– umiejętność pracownia w grupie
– motywacja do fizycznej pracy
– prawo jazdy na samochód osobowy
– posiadanie dokumentu na kat.C będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie dla mężczyzn do 40 roku życia
– korzystne warunki zatrudnienia
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– pracę w międzynarodowym zespole
– ciągłość w zleceniach

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres: japsz@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-murarza-z-jezykiem-angielskim-arendal/

ID ogłoszenia: 495429dfa876ca8

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na budowie dla murarza bez znajomości języka Arendal”

  1. Hello. My name is Alex. I am from Ukraine.
    I have heard about some Polish companies that help ukrainian people with all nessesary documents that they need in order to get a legal work for example in Norway. I was wondering if your company can do that?
    I have Polish national D visa.. Is there any way you could help me?
    I can speak and understand both english and norwegian.
    Thanks.

  2. 7 lat praktyki w norwegi jako sneker tomrer fliser nr tel 45070310 prosze o kontakt

  3. Witam nazywam się Wojciech, pochodzę z Polski.
    Pracowałem kiedyś w firmie budowlanej.
    Mam wymagane prawo jazdy, nie mam żadnych nałogów.
    Jestem chętny do podjęcia każdej pracy.
    Mogę wyjechać od zaraz.
    Proszę o jakąkolwiek odpowiedź, oto mój nr. telefonu : 665777553
    Żegnam

  4. Wojciech Szcześniak na 12 stycznia 2015 @ 21:25

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam wymagane prawo jazdy.
    Proszę o kontakt;606493794.
    Pozdrawiam Wojciech Szcześniak